انتشار

نشر شهادت

انتشار

نشر شهادت

مشخصات بلاگ
انتشار

بسم الله ارحمن الرحیم
با عنایت و لطف یگانه پروردگار هستی این وبلاگ در راستای انتشار داستانهاـمقالات و بررسی انها و اطلاع رسانی به علاقه مندان راه اندازی شده و امید واریم که با مطالعه ی این وبلاگ مطالب مورد نیاز خود را به دست اورید.

باما به روز باشید. AYAN_NASHR

پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی

اقتصاد مقاومتی برای ما ایرانی ها معنی بسیار واضحی دارد به خصوص با این که رهبر انقلاب مردم ومسؤلین را نسبت به این امر اگاه میسازد.

نگاهی که به تاریخ کشورمان در همین دویست سال پیش بیاندازیم متوجه میشویم کشور ما همواره تحت سیطره بیگانگان بوده و کشور ما از نفوذ مثبت(چه سیاسی و چه اقتصادی) برخوردار نبود.

و مردم ما روز به روز بر نداری هایشان افزوده میشد. از انطرف هر انگلیسی یا روسیه ای ای که به ایران می امد بهترین امکانات را برایش فراهم میکردند و حتی از نان خوردن مردم میزدند تا به سربازان شوروی وانگلستان بدهند.

از انطرف تمام کار های مملکت به دست خارجی ها افتاده بود و هیچکدام از شاههای ما توانایی ایستادگی روی پای خود را نداشتند.

مردم شهر ها و روستا های کشورمان از بیماریهای مختلف میمردند اب نبود تنها ابی که وجود داشت اب قناط یا چشمه بود که ان هم در بسیاری موارد ایجاد وبا میکرد.

نمونه ی بارز نوکری مقامات ایران برای سران کشور های خارجی این بود که تمام مسؤلین بلند پایه ی ایران از جمله وزرای کاخ دست شاه را میبوسیدند امانکته ی بارزاین نوکری انست که شاه ما در مقابل زن ریس جمهور انگلستان خم میشد و دست او را میبوسید، این نهایت حقارت یک مملکت را نشان میداد.

خوشبختانه با پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری حضرت خمینی این حقارت ها پایان یافت و کشور با تکیه بر نیروی جوان خود به بالاترین و نهایت سرعت در پیشرفت رسید.باگذشت حدود سی و اندی سال ما به قلعه هایی از شکوفایی رسیدیم که به هیچ وجه در زمان هیچ کدام از شاهها وشاه نشین ها به ان نمی رسیدیم.امریکا همواره بر این ملت چشم طمع دوخته و به دنبال انست که ملت شریف و یکپارچه ی ایران را از پای در اورد و به کشوری منزوی تبدیل کند این امریکا بوده که طی دوران سی و اندی سال پیروزی انقلاب بد ترین ضرر ها از جمله ضرر های اقتصادی و فرهنگی و.. را بر کشور اسلامی و انقلابی ایران وارد کرده.

اما اقتصاد مقاومتی 

اقتصاد مقاومتی به معنای مبارزه در راه استقلال اقتصادی جامعه که باعث میشود هیچ گونه وابستگی اقتصادی به کشور های دیگه وجود نداشته باشد.

تحولی عظیم در راه است اگر اقتصاد مقاومتی در همه ابعاد اجرایی شود و مسؤلین انرا در برنامه های خود اجرا کنند.

تحولی که باید با کمک دانشگاهها ی کشور اجرایی شود و دامنه ای به وسعت حتی کوچکترین  ابزار الات را در بر بگیرد.

کشور ما تحت سلطه و سیطره ی وسایل چینی قرار دارد و اقتصاد مقاومتی حکم میکند که  این سیطره و نفوذ ازبین برود تا کیفیت کالای ایرانی جایگزین ان شود.

  سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مبارک.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی